KONST / Litografier / Färglitografi 14035020
nr 1403 5020
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 314/360. Motivet: 45x47cm, yttermått inklusive ram: 64x65cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:53:51
600 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund